
-10%
Об'ємний захисний кейс — брелок для значків або іграшок Жовтий
89 ₴
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 551-73-61
менеджер - телеграм / вайбер- Готово до відправки
- Код: 03-19-3
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обирай колір під час замовлення :)
Використовуй різнокольорові прозорі кейси для значків та маленьких іграшок, щоб всі твої улюблені дрібнички були захищені та завжди під рукою.
Розмір – 95х70х40 мм. Закриваються на замок змійку.
Є самовивіз замовлень в Києві (ст.м. Дарниця).
Доставка по Україні - Нова Пошта та УкрПошта.
Відправка замовлень у вівторок, середу та п'ятницю. Доставка 1-3 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 80 ₴




