Все добре, ввічливе обслуговування, швидке реагування. Скасували замовлення із-за того, що потрапили на сайт продавця, а там очі розбігаються, дуже багато всього цікавого, тому зробимо іншу замовлення...
Дар'я С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Поліна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер, гарне пакування, швидко відправили, рекомендую☺️
Надежда Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Єлізавєта О.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Перший раз замовляла дві заколки, поклали одну хоть я заплатила за дві. Другий раз заказала два плаката, поклали один хоть я теж заплатила за два. Два рази робила повернення бо не доклали. Не рекомендую, вони не вміють читати, не бачать що замовленого дві штуки одного й того ж самого товара
Коментар продавця
Єлізавєта, доброго дня. Дуже прикро, що трапилась така ситуація, і ще більше, що Ви не звернулися до нас одразу. Ми дуже цінуємо фідбек від замовників, оскільки це чудова можливість покращити роботу. Тож, якби Ви написали нам відразу, помилку з кількістю товару у посилці перевірили б та дослали б позиції, яких бракує. На жаль, ситуації бувають різні, хоч як би ми не намагалися все передбачити. Дуже сподіваємося, що й для Вас це буде корисним досвідом, а надалі таких прикрих ситуацій не траплятиметься. З повагою, Shalfiki
Гарна якість. Рекомендую!
Все добре, ввічливе обслуговування, швидке реагування. Скасували замовлення із-за того, що потрапили на сайт продавця, а там очі розбігаються, дуже багато всього цікавого, тому зробимо іншу замовлення...
Все супер, гарне пакування, швидко відправили, рекомендую☺️
Перший раз замовляла дві заколки, поклали одну хоть я заплатила за дві. Другий раз заказала два плаката, поклали один хоть я теж заплатила за два. Два рази робила повернення бо не доклали. Не рекомендую, вони не вміють читати, не бачать що замовленого дві штуки одного й того ж самого товара
Єлізавєта, доброго дня.
Дуже прикро, що трапилась така ситуація, і ще більше, що Ви не звернулися до нас одразу.
Ми дуже цінуємо фідбек від замовників, оскільки це чудова можливість покращити роботу. Тож, якби Ви написали нам відразу, помилку з кількістю товару у посилці перевірили б та дослали б позиції, яких бракує.
На жаль, ситуації бувають різні, хоч як би ми не намагалися все передбачити.
Дуже сподіваємося, що й для Вас це буде корисним досвідом, а надалі таких прикрих ситуацій не траплятиметься.
З повагою, Shalfiki
Чудова якість і обслуговування