
-10%
М'яка іграшка "Тоторо (Мій сусід Тоторо)"
290 ₴
261 ₴
+380 (93) 551-73-61
менеджер - телеграм / вайбер- Готово до відправки
- Код: 03-23
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інші м'які іграшки дивись в розділі 👉КАНЦЕЛЯРІЯ ТА АКСЕСУАРИ або за посиланням ТУТ
Об'ємна м'яка іграшка-брелок Тоторо з аніме студії Ghibli - візьми улюбленого персонажа з собою.
Розмір – 12х8х8 см.
Є самовивіз замовлень в Києві (ст.м. Дарниця).
Доставка по Україні - Нова Пошта та УкрПошта.
Відправка замовлень у вівторок, середу та п'ятницю. Доставка 1-3 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Брелок |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 12 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 261 ₴


